KEDY MI BUDE OBJEDNANÝ TOVAR DORUČENÝ?

Tovar sa vám budeme snažiť dodať čo možno v najkratšom čase, po prijatí vašej objednávky. Objednávky vybavujeme okamžite v prípade, že je tovar skladom. Ak tovar momentálne na sklade nemáme, budeme vás o jeho doručení informovať prostredníctvom e-mailu.

Štandardná doba dodania je 2-4 pracovných dní v rámci SR. Pokiaľ Vám zásielka nebude doručená do 5 dní od objednávky, kontaktujte nás e-mailom na info@vhtextil.sk

JE MOŽNÉ, VYZDVIHNÚŤ SI OBJEDNANÝ TOVAR OSOBNE?

Áno, objednaný tovar si môžete u nás vyzdvihnúť aj osobne každý pracovný deň od 9:00 do17:00 na adrese: Jozefa Kozáčeka 11, Zvolen, 960 01

Keď bude vaša objednávka skompletizovaná a pripravená na vyzdvihnutie, budeme vás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

 

ČO AK MI NESADNE VEĽKOSŤ? MÔŽEM DORUČENÉ VECI VRÁTIŤ?

Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 5 dní. Pri vrátení musí byť tovar nepoškodený a v pôvodnom balení. Do balíka pribaľte kópiu daňového dokladu (faktúra), ktorý sme Vám poslali s tovarom alebo emailom.

Tovar je nutné zaslať na adresu Jozefa Kozáčeka 11, Zvolen, 960 01 , prípadne doniesť osobne  medzi 9:00 a 17:00 hod. Peniaze Vám budú vrátené do 14 dní od prijatia balíka naším zamestnancom.

NENAŠLI STE, ČO STE HĽADALI?

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, kontaktujte nás na tel.ćíslo +421 907 567 008 alebo prostredníctvom e-mailu na info@vhtextil.sk, radi vám pomôžeme. Sme tu pre vás každý pracovný deň od 9:00 do 17:00.